2019 yeni Hava Güç Drenaj Blaster Tabancası Yüksek Basınç Güçlü Manuel Lavabo Piston Açacağı Temizleyici Pompa Için Banyo Tuvaletler Banyo

  • ₺125.10  • Paylaş:

Ek bilgi


1. kullanım şekli:
(1) kullanmadan önce, uygun "takıp memesi" göre seçilmelidir takılı boru boyutu ve şekli. Bu ürün dört farklı boyutları sağlar "fiş". Tuvalet seçer büyük "fiş" veya ikinci "fiş". Eğer büyük "fiş" açılamaz, bu ile değiştirilebilir ikinci "fiş". Gerekirse, bu biraz kesilmiş olabilir. Farklı "takmayı" yükleme yöntemleri, gibi ürün resimleri.
(2) kurduktan sonra "fiş ağız", gaz depolama silindir şişirilmiş olabilir. Yöntem tutmak için silindir vücut sıkıca sol el, kolu tutun sağ el, hareket pompa çubuk, ve tam çoklu tam inme seyirmesi, en az 15-25 kez, değil kadar taşındı. Bu anda, zaten var basınç gaz depolama silindir, şişirme duruş gibi ürün resimleri.
(3) basın "fiş" sıkıca su ağız yapmak için kapalı. Bu anda, tetik hızla çekti ve hava akış ateş. Fiş boru hattı uzak itti olmalıdır. Bu eylem tekrar tekrar işletilen için nihayet olduğunu teyit boru hattı açık. Varsa, tuvalet ve boru hattı, bu düzgün ekledi ile sıcak su boru hattı genişletmek ve sözleşme izin ve işletmek daha sonra.
2. dikkat gerektiren hususlar:
(1) hava çıkış fiş bloke dalmış olmalıdır sıvı orta çalışmak, böylece olacak etkisi bariz
(2) eğer boru blok olmayan engelleme gibi görünüyor, bazı yumuşak enkaz yerleştirmek için tavsiye edilir, böylece boru hattı yakın tam takıp, böylece bu ürün kullanımı daha iyi.
(3) kullanmadan önce bu ürün kullanım havlu plastik bez veya diğer şeyler için kapak tuvalet ağız su ağız, şekilde splash kendi vücut.
(4) birden fazla varsa taşma çıkış havuz veya aşağı boru, lütfen diğer sızdırmazlık sağlamak dolusavak önce çalışma, neden olmayacak şekilde kazara deşarj filth, veya silt temizleme etkisi etkilemez.
(5) tavsiye edilir Seğirme 15-25 kez değil kadar hareketli, bu anda hava basıncı sadece doğru.
(6) bu ürün bir pnömatik aracı. Çocuk ve kendiniz sökmeyin uzak kalmak lütfen. Bu ürün ilkesine göre geliştirilmiş ve üretilmiştir sıvı dinamikleri ve neden tıkanmasını için uygun olduğunu çeşitli ev atıkları ve enkaz tarafından Yuqingli boru hattı.

Etiketler: Ucuz 2019 yeni Hava Güç Drenaj Blaster Tabancası Yüksek Basınç Güçlü Manuel Lavabo Piston Açacağı Temizleyici Pompa Için Banyo Tuvaletler Banyo, Yüksek Kalite 2019 yeni Hava Güç Drenaj Blaster Tabancası Yüksek Basınç Güçlü Manuel Lavabo Piston Açacağı Temizleyici Pompa Için Banyo Tuvaletler Banyo, Çin Drenaj Temizleyiciler Tedarikçiler.


  • şekil: Katı
  • özellik: Çevre Dostu
  • Tipi: Temizleyiciler boşaltın
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Yorum Yap

Derecelendirme?
Şunlar da hoşunuza gidebilir


24/7 destek
Telefon